Sprzedaż pomp tłokowych

Zajmujemy się detaliczną sprzedażą pomp tłokowych w Polsce oraz Europie wschodniej. Dostarczamy zarówno nowe pompy, jak i odbudowane. Jako partner handlowy autoryzowanego serwisu RKP Servicezentrum MOOG, oferujemy również nowe oryginalne pompy promieniowe tłokowe MOOG RKP II. W ofercie mamy także pompy hydrauliczne Bosch, Voith, Parker i Danfoss.

Korzystamy z dobrze zaopatrzonego magazynu pomp i części zamiennych, dlatego nasi klienci mogą liczyć na szybkie dostawy zamówionego asortymentu.

Oferta pomp RKP II

Nasza oferta opiera się na sprzedaży pomp RKP II. Są to trwałe, wydajne i ciche w działaniu pompy tłokowe promieniowe, proponowane przez nas również w wersji przeciwwybuchowej oraz w wersji ze sterowaniem cyfrowym (RKP-D). Oferujemy pompy RKP II w rozmiarach: 19, 32, 45, 63, 80, 100, 140, 250 cm3 na obrót, o różnym typie sterowania i kołnierzach montażowych. Standardowa konstrukcja pompy RKP II pozwala na ciągłe ciśnienie do 280 bar [4000 psi] z wartością szczytową 350 bar [5000 psi], a wersja wysokociśnieniowa jest w stanie pracować z ciągłym ciśnieniem do 350 bar [5000 psi] z wartością szczytową 420 bar [6000 psi].

Zalety pomp MOOG RKP II

Pompy MOOG RKP II to urządzenia wysokiej klasy, spełniające wytyczne Unii Europejskiej co do jakości pracy, w tym wskazania dotyczące poziomu generowanego hałasu (2003/10/WE). Wyróżnia je zatem znacznie obniżony poziom hałasu w zastosowaniach, w których cecha ta jest kluczowa, ale także:

  • konstrukcja o wysokiej wydajności energetycznej, dzięki której można oszczędzić na kosztach operacyjnych,

  • niskie wymagania konserwacyjne, które to pomagają znacznie obniżyć koszty związane z utrzymaniem pompy w dobrym stanie technicznym,

  • zwiększona stabilność, nawet w niekorzystnych warunkach pracy,

  • zwiększona trwałość wpływająca na dłuższą żywotność pompy, także podczas ekstremalnych warunków pracy,

  • uproszczone połączenie dla łatwej konfiguracji i uruchomienia pompy,

  • dostępność pomp w wersji dla różnych cieczy roboczych.